Modelka Simona Krainová stále nepřiznává těhotenství, které už dávno není tajemstvím, teď se mluví i o svatbě. Zpěvačka Marta Jandová bude opět porotkyní hudební soutěže, ale tentokrát v Německu, píší dnešní deníky Blesk a Aha!
Sedmatřicetiletá Simona Krainová pořád nechce přiznat, že čeká dítě. Jako prvorodička má strach a nechce to zakřiknout, píše Aha! Její přítel a nastávající, o tři roky mladší otec Karel Vágner však deníku na otázky ohledně děcka souhlasně přikyvuje. „Doktor mi teď zakázal jíst chilli a ostrá jídla, která přímo zbožňuju," víc už modelka neodkrývá. Proslýchá se však, že chystají s Vágnerem svatbu. Může o tom svědčit i nadcházející cesta na ostrov Mauritius, který je podle listu mezi vdavekchtivými modelkami vyhlášený.
ČTĚTE TAKÉ: Sexem posedlá Vaňková a napadená choť Brzobohatého
Zpěvačka Marta Jandová je naopak v jednom pracovním kole - včera podle Blesku podepsala smlouvu na členství v porotě soutěže Popstars německé televizní stanice PRO7. „Bála jsem se, že se mi všechny aktivity nepodaří skloubit," přiznala Blesku. Dva měsíce nabídku zvažovala, ale nakonec byla pro. Musela mimo jiné získat souhlas veřejnoprávní stanice ZDF, pro kterou točí svůj pravidelný hudební pořad, a také skloubit svůj rozvrh s kapelou Die Happy, s níž pětatřicetiletá dcera Petra Jandy v Německu a později i u nás prorazila.
Hůř je na tom v současnosti zřejmě muzikant Ota Baláž. Úvěr 2,3 milionu z roku 2003 mu u Komerční banky vyšplhal podle Blesku na více než čtyři miliony korun. Soud s ním proto zahájil již loni insolvenční řízení, upozorňuje deník.
ČTĚTE TAKÉ: Krainová odstoupila z Let´s Dance: Zdraví je přednější...
Foto: Robert Sedmík, Lucie Pařízková