Holubová konkuruje Kořínkové: Podívejte se, jak se začala oblékat

Relax
29. 7. 2016 17:00
Eva a její outfit.
Eva a její outfit.

Móda směřuje k originalitě, podtrhuje osobnost a místo diktátu dává široký prostor k sebevyjádření. Herečka Eva Holubová (57) začala bojovat proti šedi a tady je výsledek!

Holubová dobře ví, že bude terčem kritiky, a proto na toto téma preventivně vydala prohlášení. "Jsem na sebe moc pyšná, protože si pobyt s dcerou v Londýně užívám. Vychutnávám každou chvilku, nasávám do sebe impulzy zvláštní svobody, která tu je cítit na každém kroku. Chci si ji uchovat co nejdéle. A moc ráda bych ji hodila i na vás. Nikdo mě nezná, jsem jeden z davu. I to je moc příjemné. Jedna součástka stáda, ale přesto se cítím svébytnou individualitou," rozepsala se herečka na toto téma.

"Myslím, že Londýňané na téhle bázi fungují. Být členem lidské pospolitosti a zároveň zůstat svůj. To jsem cítila ještě v NY. Nikdo se nepozastavuje nad vaším oblečením, natož aby se pohoršoval," postěžovala si Eva, že to v Česku nemáme.

Na její kreace se můžete podívat v galerii.

Autor: - zuz -Foto: Facebook, Instagram

Další čtení

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Ideální tipy na cesty

Relax
4. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ