Jsem mladý z posledních sil, zoufá si Leoš Mareš

Relax
8. 1. 2015 09:00
Leoš se obává blížící se čtyřicítky.
Leoš se obává blížící se čtyřicítky.

Ačkoliv se neustále snaží působit mladistvým dojmem, moderátor Leoš Mareš (38) si plně uvědomuje, že stárne. Na prahu čtyřicítky mu mnohdy dochází dech.

Leoš se s přibývajícími lety vyrovnává po svém. Našel zalíbení v moderních technologiích. V loňském roce si založil účet na Twitteru a Instagramu, před pár dny šel ještě dál. Stáhl si aplikace, kterým přišli na chuť zejména puberťáci.

"Přidal jsem si One Direction na Instagram, stáhnul jsem si Snapchat a fotim selfie v autě. Jsem mladý z posledních sil. Zbývá jen duckface," přiznal moderátor, který se se stářím ne a ne smířit. Je častým návštěvníkem barů, rád pije, flirtuje se sličnými dívkami a představa, že by se měl usadit, ho děsí víc než prvotřídní horor.

Naštěstí to jeho partnerka Petra Faltýnová cítí podobně. 

Autor: - zuz -Foto: Herminapress

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ