Kdyby mě přepadli, vzala bych do zaječích, tvrdí Daniela Peštová

Relax
14. 3. 2013 11:00
Daniela Peštová by při přepadení nejspíš vzala nohy na ramena.
Daniela Peštová by při přepadení nejspíš vzala nohy na ramena.

Krásná modelka a moderátorka Daniela Peštová (42) se v ohrožení života nikdy neocitla. Kdyby se tak stalo, má ale celkem jasnou představu o tom, jak by zareagovala. A na hrdinu by si rozhodně nehrála. "Já si naopak myslím, že bych prostě vzala do zaječích, kdyby se mi to podařilo. Nebo bych se na místě rozbrečela,"potvrdila barrandovskému pořadu Prominenti.

Ochránce jí tak zatím musí dělat její manžel, muzikant Pal´o Habera. I tak se ale Peštová snaží spoléhat i sama na sebe. "Já si myslím, že je fajn, mít kolem sebe podporu rodiny, partnera, tohle všechno, ale ten svět dnešní už je takový, že člověk se musí spolehnout sám na sebe," tvrdí blonďatá kráska.

Kromě ní se můžete v Prominentech těšit také na Richarda Genzera a Michala Suchánka, kteří vám prozradí, o čem je jejich první divadelní hra. Dozvíte se také, jaký vztah mají ke sportu Ivana Gottová a Agáta Hanychová. Čtvrtečními Prominenty vás provede Martin Maxa. A pozor, začínají již v 16.55!

Autor: - pis - Foto: ČTK/Fotobanka ČTK/Šimková Veronika

Další čtení

Tréninková TA KAVÁRNA slaví plnoletost

Relax
16. 9. 2025
Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ