Ladislav Hruška bude mít od září pořad na televizi Prima

Relax
28. 7. 2015 17:00
Ladislav se vrací na Primu!
Ladislav se vrací na Primu!

Nejpopulárnější amatérský kuchař v České republice Ladislav Hruška (37) se vrací na výsluní! Podle našich exkluzivních informací se již za pár týdnů představí se svým novým pořadem na konkureční TV Prima.

Informace o tom, že byl Ladislav spatřen na kamerových zkouškách v budově Primy, jsme psali již v tištěném magazínu SEDMIČKA. Nyní se nám podařilo zjistit, že kamerovky dopadly dobře a že vedení stanice nabídlo Hruškovi smlouvu. Bývalý reportér bude mít vlastní pořad a možná vás překvapí, že ten nebude pouze o vaření!

Prima si toto přísně střežené tajemství schovává na blížící se tiskovou konferenci, která se má konat u příležitosti odhalení podzimního schématu. Jenže vzhledem k tomu, že vy máte nás, už víte tuto pecku s předstihem. No není to krásný pocit?

Autor: - zuz -

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026

Ovocné kytice mění pohled na to, jak může vypadat originální dárek

Relax
27. 8. 2026
Bitva u Moháče se odehrála 29. srpna 1526 a skončila drtivou porážkou křesťanských vojsk osmanskou armádou

Smrt v bažinách u Moháče. Osudový den, který na staletí přepsal dějiny českých zemí

Relax
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ