Druhý nejkrásnější muž planety je Čech Martin Gardavský

Relax
17. 12. 2011 20:35
Martin Gardavský (vpravo) a Jakub Lorencovič.
Martin Gardavský (vpravo) a Jakub Lorencovič.

Čech Martin Gardavský byl v sobotu v Bangkoku ve finále soutěže Mister International 2011 vyhlášen druhým nejkrásnějším mužem planety.

Mezi zástupci 53 zemí se lépe umístil jen vítězný Brazilec Cesar Curti. Třetí podle internetových stránek soutěže skončil reprezentant Indonésie, desátý se umístil Slovák Jakub Lorencovič.

"Mám z toho obrovskou radost, jsem velmi unavený, ale šťastný," prohlásil Gardavský po soutěži podle organizátora českého Muže roku Davida Novotného.Ten výsledek označil za velký úspěch a zároveň velké překvapení.

Pětadvacetiletý Gardavský, který se v srpnu stal Mužem roku 2011 České republiky, pochází z Mořiny na Karlštejnsku a je studentem oboru veřejná správa na České zemědělské univerzitě.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 12/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ