Ind se <span>oženil se psem</span>, poradil mu to astrolog

Relax
13. 11. 2007 13:41
Řekla fenka Indovi své ano, nebo jen štěkla?
Řekla fenka Indovi své ano, nebo jen štěkla?

Řekla fenka Indovi své ano, nebo jen štěkla?Muž z jižní Indie se oženil s fenkou při tradiční hiduistické svatbě, aby odčinil hřích, který spáchal ukamenováním dvou jiných psů. Ženicha o tom, že jedině tímto aktem se zbaví prokletí, přesvědčil atrolog. Informoval o tom indický list Hindustan Times.

Potulná fena, kterou za nevěstu vybrala ženichova rodina, byla během obřadu oblečená v tradičním sárí. Nyní třiatřicetiletý muž novinářům řekl, že od té doby, co před 15 lety ukamenoval a pověsil dva psy, hodně trpí.

"Potom mi ochrnuly nohy a ruce a přestal jsem slyšet na jedno ucho," prohlásil. Astrolog mu pak poradil svatbu jako jediný způsob, jak se dokáže vyléčit. Zatím ale ženich nesdělil, zda se jeho zdravotní stav od sobotní svatby zlepšil.

Jak se k celé věci staví fena bez určení rasy, indické noviny neuvádějí.

Ilustrační foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Zoo Hodonín otevřela nový pavilon akvárií

Pět let po tornádu: Zoo Hodonín nahradila poškozenou stavbu moderním pavilonem akvárií

Relax
25. 8. 2026
V Kazachstánu se narodilo hříbě koně Převalského, jehož rodiče tam v roce 2024 přepravila pražská zoo kvůli obnově populace

Po více než dvou staletích: V kazašské stepi přišlo na svět hříbě koně Převalského

Relax
25. 8. 2026
ilustrační obrázek

Tragická smrt lachtana Huga urychlí opravu expozice. Liberecká zoo shání jeho nástupce

Relax
24. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ