<span>Nahá Alicia</span> Silverstoneová

Relax
20. 9. 2007 12:05
Alicia Silverstone
Alicia Silverstone

Alicia v reklamě pro PETUAmerická kráska Alicia Silverstoneová, která v říjnu oslaví jedenatřicáté narozeniny, šokovala americkou veřejnost svou nahotou. Herečka, která na své zahrádce pěstuje organicky čistou zeleninu a v Čechách si získala oblibu zejména díky účinkování v klipech kapely Aerosmith (Amazing, Cryin´ a Crazy), se obnažila nikoli ze zištných důvodů.

Decentní, i když velmi svůdný třicetisekundový spot natočila pro americkou organizaci bojující za práva zvířat PETA. Na konci filmu říká: „Jmenuji se Alicia Silverstoneová a jsem vegetariánka."

Novinářům se dále svěřila: „Nic na světě mě nezměnilo tolik jako právě vegetariánství. Cítím se mnohem lépe a mám více energie. Je to skvělé!" Alicia je vegankou od roku 1998. Žije v „ekodomě" v Los Angeles, kde vybudovala solární panely na výroby elektřiny, na své zahrádce pěstuje pouze organicky čistou zeleninu.

Silverstoneová hrála vedle různých seriálů také v komiksovém trháku Batman & Robin (1997). Vedle George Clooneyho a Chrise O'Donnella si zahrála postavu Batgirl. Loni se objevila v "bondovce pro náctileté" Stormbreaker a zároveň se svěřila: "Hrozně ráda děti líbám po celém těle, ale jim se to někdy nelíbí a já se pak cítím trapně."

Do řady ochránců zvířat se staví řada celebrit, od Pamely Andersonové a Stelly McCartneyové po Pink či Charlize Theronovou.

Foto: PETA

Autor: - mor -

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ