Snowboardovou exhibici ve "Špindlu" vyhrál Martin Mikyska

Relax
10. 3. 2012 21:23
Sobotní snowboardová exhibice Quiksilver Snowjam 2012.
Sobotní snowboardová exhibice Quiksilver Snowjam 2012.

Sobotní snowboardovou exhibici Quiksilver Snowjam 2012 ve Špindlerově Mlýně vyhrál Martin Mikyska. Talentovaný osmnáctiletý jezdec předvedl ve slopestylu bezchybnou jízdu s náročným a povedeným skokem Fronside 900 na závěrečném big airu.

Druhé místo obsadil Fin Ville Paumola a třetí byl Švýcar Thomas Franz. Čtvrtý skončil někdejší nejlepší český freestylový jezdec a organizátor akce Martin Černík.

"Bylo to super, padala tu spousta zajímavých triků. Na první místo mě dostala kombinace celé trati, měl jsem silnou rampu a docela silný jib a jeden z nejlepších triků na skoku," uvedl Mikyska v tiskové zprávě. Nejlepší trik na skoku předvedl Jan Nečas.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Liberecká zoo má dva varany Reisingerovy, jsou klenotem mezi ještěry

Relax
Aktualizováno: 30. 10. 2025 11:09
Rok kreativity završila společná limitovaná edice a její představení na akci Sensorium Worlds v Miláně

IQOS x SELETTI: Rok kreativity završila společná limitovaná edice a její představení na akci Sensorium Worlds v Miláně

Relax
29. 10. 2025

Soutěž o horkovzdušnou fritézu od Sencoru

Relax
27. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ