Charlie Sheen si nebere servítky. Lance Armstrong je trouba, tvrdí

Relax
1. 2. 2013 13:30
Charlie Sheen si nebere servítky.
Charlie Sheen si nebere servítky.

Herec Charlie Sheen (47), který je proslulý svými drogovými a alkoholovými skandály, si nebere servítky. V The Tonight Show prohlásil, že je Lance Armstrong "trouba". Cyklistu odsoudil za to, že dopoval.

Moderátor Jay Leno navíc podotkl, že Američané nemají rádi pokrytce. "Američané se smíří se vším, jen ne s pokrytci. Vy říkáte: Mám rád drogy a holky, nejste pokrytec," promluvil směrem k Sheenovi.

Paradoxní na tom je, že Armstronga tak ostře odsoudil herec, který nežije zrovna spořádaným životem. Alkohol a drogy ho připravili o roli v seriálu Dva a půl chlapa, kde ho nahradil Ashton Kutcher. Sheen v současné době natáčí seriál Anger Management a příjem, ze kterého si může dovolit financovat své vrtochy, tak má zajištěn.

Autor: - pis - Foto: ČTK/AP/Aaron Vincent Elkaim

Další čtení

Triola Styling Day - den, kdy se necháte rozmazlovat

Relax
22. 10. 2025

IQOS Lounge Seating: Design, který žije udržitelností

Relax
23. 10. 2025

Nové vydání magazínu INTERVIEW č. 11/2025: Sto stran rozhovorů pro lidi, kteří nezapomněli číst

Relax
22. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ