Postelová škatulata Lawrenceové a Stewartové nabírají na obrátkách

Relax
22. 9. 2014 17:15
To je on, Nicholas Hoult, herec, o kterého se teď Jennifer a Kristen přetahují.
To je on, Nicholas Hoult, herec, o kterého se teď Jennifer a Kristen přetahují.

Oscarová herečka Jennifer Lawrenceová (24) je pořádně naštvaná na Kristen Stewartovou (24) - umělkyni, která je známá tím, že se v civilu obléká jako vandrák a Robertu Pattinsonovi zahnula s ženatým režisérem Rupertem Sandersem. Stewartová totiž využila příležitosti a dala to dohromady s Nicholasem Houltem, se kterým si Lawrenceová zrovna dávala pauzu.

Jennifer je možná na Kristen naštvaná proto, že sama teď skončila s Chrisem Martinem - údajně dost nudným frontmanem skupiny Coldplay a stále ještě manželem Gwyneth Paltrowové. A zatímco s Nicholasem prý Jennifer dokázala pařit celou noc, Chris má o pořádném večírku docela jinou představu.

"Teď je zahrabaná s Chrisem a jeho představa party je jít do postele o půlnoci místo v devět večer. A mezitím se musí dívat na fotky Nicholase a Kristen, kteří dělají všechny ty zábavné věci, které s ním kdysi dělala ona," potvrdil zdroj. 

Autor: - pis -Foto: ČTK/APInvision/Arthur Mola, ČTK/APInvision/Jordan Strauss, ČTK/APInvision/Victoria Will, ČTK/DPA/Philipp Mertens/Geisler-Fotopres, ČTK/ZUMA/Kento Nara

Další čtení

Pavel Vacek: Kapr je jednička, sváteční polévky střídáme

Relax
22. 12. 2025
ilustrační foto

Přesně v 16:03 začíná zimní slunovrat. Dny se konečně začnou prodlužovat

Relax
21. 12. 2025

Adventní kalendář #24: Nezisková organizace Borůvka Praha

Relax
24. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV