Sexbomba Pamela znovu pod čepcem. Vzala si exmanžela!

Relax
12. 1. 2014 10:05
Pamela Andersonová změnila účes a vrátila se k bývalému.
Pamela Andersonová změnila účes a vrátila se k bývalému.

Kanadská herečka Pamela Andersonová, vnadná hvězda seriálu Pobřežní hlídka, se počtvrté vdala a jejím staronovým partnerem se stal její bývalý manžel, filmový producent Rick Salomon. Oznámil to bulvární zpravodajský server E! Online.

Šestačtyřicetiletá herečka a její o rok mladší muž jsou prý velmi šťastni. "Šťastny jsou i naše rodiny, a to je jediné, na čem záleží," řekla Andersonová.

Andersonová si Salomona vzala poprvé roku 2007, ale vztah se už po dvou měsících rozpadl. Oficiálně rozvedeni byli v březnu 2008. Předtím byla kanadská blondýna oddána s bubeníkem Tommym Leem a muzikantem Kidem Rockem.

Se Salomonem se Andersonová na veřejnosti objevovala už od loňska. Na podzim 2013 byla podle E! Online spatřena, jak na pláži ve Francii s exmanželem Salomonem dovádí bez horního dílu plavek. Na zvídané otázky novinářů odpovídala, že je pojí "těsné přátelství plus něco navíc".

Andersonová v minulosti poutala zájem novinářů hlavně svými ženskými křivkami. Tucetkrát se objevila na titulní straně pánského magazínu Playboy, v pozdějších letech živila bulvární plátky hlavně bouřlivým soužitím s rockerem Tommym Leem. Její staronový manžel se proslavil mimo jiné natočením erotického videa s výstřední dědičkou hotelového impéria Paris Hiltonovou.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ