<span>Patrik Zandl</span> je novým šéfredatorem Lupy.cz

19. 11. 2008 12:37
Nový šéfredaktor Lupy.cz Patrik Zandl
Nový šéfredaktor Lupy.cz Patrik Zandl

Nový šéfredaktor Lupy.cz Patrik ZandlNovým šéfredaktorem odborného serveru o českém internetu a telekomunikacích Lupa.cz se stal Patrick Zandl. Ve vedení serveru nahradil Aleše Miklíka, který od července zastává funkci vedoucího všech redakcí internetového vydavatelství Internet Info.

„Zandl patří k nejvýraznějším tvářím českého internetu. Jeho zkušenosti a oborový přesah jsou zárukou toho, že Lupa.cz bude nadále plnit roli nejvýznamnějšího informačního zdroje o internetovém prostředí v České republice," uvedla marketingová ředitelka Internet Info Hana Šebelová.

"Nepochybně se zapojí také do dalších aktivit vydavatelství, ať už do obsahového rozvoje našich webových projektů nebo přípravy odborných konferencí," uvedl výkonný ředitel vydavatelství Internet Info Ján Simkanič.

Zandl spoluzaložil již v roce 1996 magazín o mobilních telefonech Mobil server, který později prodal společnosti Mafra. Působil a působí jako publicista a analytik telekomunikačních trhů, podílel se na řadě dalších internetových projektů jako jsou Pipay.cz nebo internetová televize Stream.cz.

Internet Info provozuje kromě serveru Lupa.cz také například specializované servery Měšec.cz, DigiZone.cz, Root.cz, Slunečnice.cz či Podnikatel.cz.

Foto: Tomáš Nosil

Autor: ČTK

Další čtení

Vietnamská kuchyně v Česku: proč si ji Češi tolik oblíbili

Domácí
23. 3. 2026
ilustrační obrázek

Turnovský spolek hrozí žalobami kvůli silnici I/35 vedené kolem paneláků

Domácí
23. 3. 2026

Legenda Paul Simon míří do Prahy: tři výjimečné komorní večery

Kultura
23. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ