Komentář
Jaromír Soukup: nepřipusťme kvůli koronaviru návrat zákazů

19.05.2020 16:31 Glosa

I dnes budu mluvit o koronaviru. Protože se potvrzuje to, na co celou dobu upozorňuji. Že tento nový koronavirus se v lidské populaci zabydlel a jen tak nás neopustí. I přes naprosto nevídaná restriktivní opatření, která zcela ochromila ekonomiku státu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (4 hlasy) 19.05.2020 20:37

  Soukupe, soukupe !!! Ty jeden převlíkači kabátů. Zeman tě odhalil a...

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 19.05.2020 19:05

  Neopustí,o čem bys potom kafral.

 • Rozlilovic Pjotr (1 hlas) 20.05.2020 06:13

  Jak rika ministr Lavorov: Aztek chuj.

 • Rozlilovic Pjotr (1 hlas) 20.05.2020 06:12

  Uz nikdy neotvirejme hranice s Ruskem. At si tam stepni muzici...

 • aztek polni (1 hlas) 20.05.2020 00:19

  totalita byla s dementním šulinem čuráckým slizkýmvylhaným koko zkurv...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jak rika ministr Lavorov: Aztek chuj.

1 hlas

Uz nikdy neotvirejme hranice s Ruskem. At si tam stepni muzici delaji, co chteji, ale nas neotravuji.

1 hlas

PROČ SVĚT IGNORUJE VRAŽDU TOMMYHO LINDHA?

Už je to takové klišé, ale stále pravdivé. Představte si situaci, že by ve Švédsku nějaký nacionalista zavraždil migranta. Zpráva o tomto činu by okamžitě proběhla celým západním světem, a kdekdo, včetně vysoce postavených politiků, by se předháněl v odsouzení tak hanebného činu. Tak už to prostě bývá. A pak si představte situaci, že se africký migrant ve Švédsku pokusí znásilnit čtrnáctileté děvče. Na chvíli je zastaven mladým švédským nacionalistou, který se mu v tom pokusí zabránit, ale migrant Švéda zavraždí, a znásilnění dokončí. Nakonec si to ani nemusíte představovat. To se skutečně stalo. Ale slyšeli jste o tak hanebném činu odjinud, než z alternativních médií?


Švédská média se o případu zmiňují, ale jako obvykle, bez detailů. Tak jako zde Švédská televize. Ta informuje o tom, co se stalo, ale už ne o tom, kdo byl pachatel, a kdo byli oběti.

Co se tedy stalo? Skupinka Afričanů se vetřela na párty mladých lidí. Jeden z Afričanů se pokoušel znásilnit čtrnáctiletou dívku, která byla na párty přítomná. Tomu se pokusil zabránit teprve devatenáctiletý Tommie Lindh. Afričan znásilnění přerušil a Tommieho ubodal nožem. Pak znásilnění mladé Švédky dokončil.

Pro dnešní Švédy není typické, aby se vměšovali do trestných činů, které páchají migranti. Za prvé jsou vychováváni v tom, že migranti jsou vždy oběti, a za druhé jsou švédští chlapci vychováváni jako dívky. Chce to skutečného Švéda, aby se chlap choval jako chlap. A Tommie byl švédským nacionalistou. Udělal to, co je správné. A stálo ho to život.

Média a všelijací aktivisté budou nyní postupovat podle obvyklé taktiky. Nejprve budou mlčet. A pak přijdou s vlastní verzí události, kdy čin znásilnění a vraždy bude umístěn do pozadí, a v popředí bude osoba Tommieho, kterého zabila jeho nenávist. Nebo tak něco.

Přitom případ Tommieho je téměř učebnicovým příběhem hrdinství. Už nyní je ve své zemi legendou.

https://pravyprostor.cz/proc-svet-ignoruje-vrazdu-tommyho-lindha/
---
V MÉDIÍCH NIC…

Vraťme se dneska opět na tureckou hranici, kde dochází na pokračování politiky jinými prostředky. Turecký sultán přitvrzuje a vyhlašuje své nároky na leckteré řecké ostrovy u kterých prý bude probíhat bojenské cvičení a střelby ostrými a tak bude lepší, když tam turisté raději nepojedou.


Ve veřejnoprávních a pravdomluvných médiích ani čárka, ani slovo, ani krátký šot na kameře. Nula. Zprávy podává jen Ivan David a pár dalších blogerů, kteří už jen informováním o této věci dokazují svojí xenofobii, proruskou propagandu a nedemokratické smýšlení.

https://pravyprostor.cz/v-mediich-nic/
-
EMANUEL MACRON A ANGELA MERKEL … JSOU PRO NÁS VĚTŠÍM NEBEZPEČÍM NEŽ RUSKO A ČÍNA?

Emanuel Macron společně s Angelou Merkelovou tvoří tandem vedoucích politických představitelů Evropy, který patří k tomu nejnebezpečnějšímu, co na Starém kontinentu za posledních 50 let vzniklo. Jsou pro nás daleko větším nebezpečím než Vladimír Putin s Ruskem za zády a Čína se svou ekonomickou expanzí. Macron s Merkelovou připomínají klíšťata, která se přicucnula na zdroje a jen tak se nepustí.

Momentálně přišli s nápadem, že je třeba zachránit jih Evropy. Za ten lze považovat Řecko, Itálii, Španělsko. Tedy země, které omývají vody Středozemního moře. Už jen samotná turistika by měla teoreticky naplnit místní státní pokladny natolik efektivně, že by tyto státy neměly mít hluboko do kapsy. Podobně výnosná by měla možnost provozovat přístavy, navíc poloha výše uvedených zemí je přímo stvořená k zemědělství a pěstování plodin, kterými lze zásobovat celou Evropu. Proč je tomu jinak, o tom můžeme vést dalekosáhlé diskuse, nicméně jistou je, že všechny tyto země patří k ekonomicky problematickým členům Evropské unie. Obnos potřebný na vzestup jihu kontinentu po koronavirové krizi poskytnutý ze společných peněz unie tito dva vůdci odhadují na 500 miliard eur, celkovou částku pro oživení celé Evropy na 2 biliony eur. A protože Merkelová není žádný čučkař, přžedpovídá ji ještě o cca 1,5 bilionu vyšší. Peníze rozdělené jižním státům nemají být půjčkou, ale půjde o formu dotací. Takže jásají všichni až na ty, kteří musí vymyslet, kde dotyčné obnosy vzít.

Je velmi pravděpodobné, že více, jak 3 biliony eur nikde na skladě neleží. EU si je bude muset buď půjčit nebo natisknout. Jejich tiskem by ničemu nepomohla, protože by euro v tu chvíli ztratilo svou hodnotu. Půjčka nikdy není levná, tedy pokud neexistují záporné úroky. Ty neočekávejme. Takže pokud si EU tyto peníze půjčí a vzápětí je rozdá, bude je muset v budoucnosti opět vrátit i s úrokem. Vybrat je může pouze zpět od členských států, takže se zvýší státní odvody do společných eurounijních fondů. Odvody jednotlivých zemí musí vznikat na určitém principu, kterým je systém daní v jednotlivých státech. To znamená, že by došlo k dalšímu daňovému zatížení obyvatelstva, které už tak dosahuje nesmyslné úrovně.

https://pravyprostor.cz/emanuel-macron-a-angela-merkel-jsou-pro-nas-vetsim-nebezpecim-nez-rusko-a-cina/

CZEXIT

0 hlasů

Soukupe, soukupe !!! Ty jeden převlíkači kabátů. Zeman tě odhalil a nakopal tě do p.r.d.e.l.e. Číňani se na tebe v.y.s.r.a.l.i , tak ti zbyla jenom kaviárentská žumpa, plná havlozmrdů. To jsi dopadl ty ubožáku.

4 hlasy

Neopustí,o čem bys potom kafral.

2 hlasy

Soukup příkladem, už nikdy nepřipustí návrat k patolízalství k hradnímu Zemanovi. I kdyby mu to nabídl i s tajemníkem.

0 hlasů

Mám jasno.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Není sporu o tom, že zákazy, které ochromují, ba umrtvují společnost, nemohou být řešením a vyvolávají závažné následky. Žijeme v prostředí s jeho "agens" a je potřeba hledat a využít takovou kombinaci faktorů, která nám umožní se dále rozvíjet. Od počátku jsem byl rád, že jsem se mohl seznámit s osobní zkušeností elitního profesora J. Pirka. A byla tady i Výzva lékařů Univerzity Karlovy veřejnosti.

0 hlasů

Národ je vystrašený, hloupý a zvyklý na totalitu - to jest na nařízení vrchnosti.. Je to smutné, ale je to tak.Oni si opravdu myslí, že je to pro jejich dobro. Díky ale za vaši námahu a agitaci i když to nepomůže. Počkejte vteřinu a uvidíte jak dopadnu já.

0 hlasů

totalita byla s dementním šulinem čuráckým slizkýmvylhaným koko zkurv slepičím estebátek a konfidentem Havlem! růda orangutaní vymaštěná a dutý mozek retardované žabi čurácké!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.