Posila do <span>vedení Blesku</span>: Ivan Hamšík

Relax
24. 9. 2007 10:54
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoOd 1. října bude zástupcem šéfredaktora deníku Blesk Ivan Hamšík. Dosud působil na stejném postu v Mladé frontě Dnes. Informoval o tom server Marketing & Media.

V České republice není zatím obvyklé, aby na tak vysokou pozici v bulvárním deníku nastoupil redaktor ze zpravodajského deníku, upozorňuje M&M. Šéfredaktorem Blesku je od loňského října Vladimír Mužík.

Blesk vydává společnost Ringier ČR. Je to nejprodávanější deník na českém trhu. Letos v červenci činil jeho průměrný prodaný náklad podle údajů zveřejněných Kanceláří ověřování nákladu ABC ČR 453 419 výtisků.

Ilustrační foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Dukovany a Temelín chystají noční exkurze pro veřejnost. Kapacita je omezená

Relax
19. 8. 2026
Mládě lachtana jihoafrického, pravnuk legendárního Gastona, poprvé vstoupil se svou matkou Daisy do velkého expozičního bazénu v Zoo Praha

Gastonův pravnuk už umí plavat. Mládě lachtana se v pražské zoo představí návštěvníkům

Relax
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zazdila se v kmeni a vyvedla mladé. Olomoucká zoo slaví vzácný odchov zoborožců

Relax
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ