Kouzlící děda, výstřední dáma a divnej sporťák

15. 9. 2012 10:42
Extravagantní Italka Anna Dello Russo v reklamě módního řetězce H&M.
Extravagantní Italka Anna Dello Russo v reklamě módního řetězce H&M.

Fotbalový expert americké sportovní stanice ESPN John Clayton má rád tvrdou muziku. Tedy alespoň v nejnovější reklamě televizní společnosti, pro kterou pracuje. Virální videa vybraná tento týden se věnují i světu módy a leteckých společností.

Jak pracuje fotbalový expert americké sportovní stanice ESPN John Clayton? Letmý pohled do jeho světa, který je rozhodně jiný, než byste čekali, televize představila v reklamním klipu. Autorem reklamy je agentura Wieden + Kennedy.

Padesátiletá Italka Anna Dello Russo je hvězdou nového reklamního klipu módního řetězce H&M. Výstřední stylistka a módní editorka pro značku navrhla limitovanou kolekci módních doplňků. Autorem reklamy je agentura  Colonel Blimp.

Dědo, udělej to ještě jednou. Naposledy, prosím! A dědečkovi z úst vylétne letadlo. Povedená reklama skandinávské regionální letecké společnosti Widerøe je dílem agentury McCann z Osla.

Autor: - zš -Foto: archiv

Další čtení

ilustrační foto

Řidič tramvaje za konflikt s ukrajinským párem dostal prospěšné práce i převýchovu

Domácí
4. 2. 2026
ilustrační foto

Estonsko zadrželo loď cestou do Ruska. Spekuluje se, že pašovala narkotika

Zahraničí
4. 2. 2026
ilustrační foto

Hornictví v Česku dnes končí posledním vyvezeným vozíkem uhlí

Domácí
4. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ