Duel Jaromíra Soukupa s místopředsedou ČSSD

17. 12. 2019 14:54
Michal Šmarda.
Michal Šmarda.

Diskusní pořad, který se nebojí žádného tématu, to je Duel Jaromíra Soukupa. V premiérovém dílu se pod palbou otázek ocitne místopředseda ČSSD Michal Šmarda.

A na jaká témata se mohou diváci těšit? Moderátor pořadu Jaromír Soukup se zaměří nejen na aktuální politickou situaci, ale také nedávné události, které se odehrály v Česku i v zahraničí.

Dívejte se a buďte u toho - již dnes ve 21.15 na TV Barrandov!

Další čtení

Soška Jezulátka ze slonoviny vystavená v kostele svatého Jakuba.

V muzeu v České Třebové se našla 400 let stará soška Jezulátka ze slonoviny

Domácí
23. 8. 2026
Developerská a investiční skupina Maverick zahájila v Cihelní ulici nedaleko centra Ostravy výstavbu domů (na vizualizaci je budoucí podoba), v nichž má vzniknout více než 200 bytů. Celkové investice do projektu Nová Cihelní a zvelebení lokality přesáhnou miliardu korun. Dokončení je plánováno na září 2027.

V projektu Nová Cihelní vznikne v Ostravě 220 bytů, bude to stát přes miliardu

Domácí
23. 8. 2026
Při Vratislavických slavnostech mohou lidé poprvé po restaurování vidět cenný kostelní lustr z roku 1841, který je zdobený 24 velkými ručně foukanými skleněnými růžemi. Kostel zdobí i další umělecká skleněná díla.

Do kostela v libereckých Vratislavicích se po renovaci vrátil lustr z roku 1841

Domácí
22. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ