NBC si na dva měsíce <span>plácla s Jonem Bon Jovim</span>

16. 10. 2009 06:23
Jon Bon Jovi podepsal kontrakt s NBC Universal.
Jon Bon Jovi podepsal kontrakt s NBC Universal.

Jon Bon Jovi podepsal kontrakt s NBC Universal.Televizní společnost NBC Universal a Jon Bon Jovi uzavřeli nový druh kontraktu. Dva měsíce bude rocková hvězda exkluzivně „patřit" NBC. Bon Jovi si od spolupráce slibuje propagaci své nové desky, NBC sledovanost - a na ni navázané inzertní příjmy.

Bon Joviho album The Circle vychází 10. listopadu. V následujících dvou měsících čeká zpěváka masivní kampaň na stanici NBC. Navštíví řadu pořadů počínaje velmi populárním talk show Jaye Lena.

Objeví se v hudebně zábavném pořadu Saturday Night Live, který má za sebou čtyřiatřicetiletou existenci a NBC ho vysílá od roku 2006, či poskytne interview Brianu Williamsovi v pořadu NBC Nightly News. Do kontraktu patří také koncert v Rockefellerově centru, který bude NBC přenášet.

V mediálním světě jde o novinku, exkluzivní spolupráci s jedním televizním kanálem zatím žádná jiná hvězda showbyznysu nepodepsala. Nápad spojit televizní kanál s propagací nové desky vzešel z hlavy Bon Joviho hudebního manažera Jacka Rovnera.

ČTĚTE TAKÉ: Matthew Perry z Přátel se vrací na obrazovku

Sídlo NBC v New Yorku.„Zapomeň na Top 40 v rádiu a představ si Top 40 v televizi," popsal nabídku svého manažera Bon Jovi v deníku The New York Times. Idea se posléze zalíbila jak řediteli NBC Universal Jeffovi Zuckerovi, tak šéfovi zábavy téže stanice Jeffovi Gaspinovi.

NBC Bon Joviho nazvala svým „rezidenčním umělcem", po dobu dvou měsíců se totiž bude zpěvák objevovat výhradně u nich - s tím, že mu bude věnována patřičná pozornost. „Vždy, když vychází nové album, snažíte se ho propagovat všude. Museli jsme spoustu pořadů a partnerství zrušit, ale doufáme, že je to do budoucna neohrozí," řekl Bon Jovi. „V mediálním světě musíte být vždycky o krok napřed," dodal.

Foto: Wikipedia

Autor: - fra -

Další čtení

ilustrační fotografie

Světová zdravotnická organizace oznámila konec výskytu eboly v Ugandě

Zahraničí
27. 8. 2026

Při povodni v Číně a Nepálu zahynulo bezmála 400 lidí, uvedla nepálská policie

Zahraničí
27. 8. 2026
V Jablonci nad Nisou se 27. srpna 2026 odpoledne střetl osobní vlak s osobním autem. Těžké zranění při něm utrpěly dvě ženy, které cestovaly ve vozidle. Krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev řekl, že obě přepravili na traumacentrum nemocnice v Liberci.

V Jablonci nad Nisou se střetl vlak s autem, dvě ženy utrpěly těžké zranění

Domácí
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ