Strategickým partnerem serveru Médiář se stal Global Marketing

Relax
1. 10. 2014 10:22
Michal Bařina a Ondřej Aust.
Michal Bařina a Ondřej Aust.

Zpravodajský web zaměřený na média a marketing Médiář.cz získal strategického partnera, kterým se stala společnost Global Marketing. Vydavatelem Médiáře se stane nově založená společnost News Media. 

Global Marketing je rodinný podnik Ivany a Michala Bařinových, činný od roku 1998 v oboru marketingu zaměřeném především na maloobchod. "Díky nové spolupráci s Michalem můžeme plánovat rozšíření obsahového záběru Médiáře a také redakčního týmu," uvedl provozovatel webu a šéfredaktor Ondřej Aust.

Vydavatelem Médiáře se stane nově založená společnost News Media. Rovným dílem ji vlastní Aust, který zůstane šéfredaktorem, a Global Marketing. Spolumajitel Bařina se bude věnovat obchodnímu fungování firmy. 

Médiář.cz jako zpravodajský web na trhu působí necelé čtyři roky. Současnou změnu má v nejbližších týdnech následovat inovace vzhledu a struktury webu. Ten by měl do konce roku posílit mimo jiné v datové části. Další konkrétní novinky plánuje News Media uvést v průběhu října.

Autor: ČTK Foto: Martin Kabát

Další čtení

Zima jde do finále! Užijte si nejlepší après-ski sezóny s VELO

Relax
26. 2. 2026
ilustrační obrázek

Světový unikát: jediný chov chameleonů zelených na světě se daří v Česku

Relax
25. 2. 2026
kvetoucí impozantní Doryanthes palmeri

Jedinečný moment v Liberci: gigantická lilie rozkvétá po třech dekádách

Relax
25. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ