Kolem světa za 20 dní

Relax
24. 2. 2017 12:00
Pokud máte přebytečné miliony, můžete se vydat na cestu kolem světa za 20 dní (ilustrační foto).
Pokud máte přebytečné miliony, můžete se vydat na cestu kolem světa za 20 dní (ilustrační foto).

Cestovní kancelář Dream Maker začala nabízet cestu kolem světa - 20 dní, 20 měst napříč zeměkoulí. Abyste si však tuto netradiční dovolenou mohli dovolit, musíte být přinejmenším milionáři. Po světě se totiž létá v soukromém Boeingu 767.

Tato luxusní dvacetidenní dovolená s názvem "Passport to 50" přijde na 11 milionů liber (v přepočtu přibližně 352 milionů korun) a jak už sám název napovídá, je určena pro padesát lidí. Movití pasažéři Boeingu se podívají do Thajska, Kambodži, Nepálu, Indie, Itálie, Francie, francouzských Alp, Velké Británie, Španělska, Maroka, USA, ale i na Havaj, Filipíny, Ibizu a Kubu.

Stamilionový cestovní balíček zahrnuje mimo jiné koktejly a noc ve městě hazardu Las Vegas, oběd v tříhvězdičkové michelinské restauraci ve Španělsku, soukromé promítání vybraných filmů v Cannes či módní přehlídku a profesionální focení ve Florencii. Ve vzduchu smetánka stráví 12 procent z celkového trvání pobytu.

Autor: - vop -Foto: Autor/Depositphotos , sdecoret

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ