Ronaldo nahradil Beckhama, je novou tváří Armaniho

Relax
16. 6. 2010 14:30
Cristiano Ronaldo coby tvář Armaniho.
Cristiano Ronaldo coby tvář Armaniho.

Zapomeňte na Davida Beckhama. Módní návrhář Giorgio Armani získal nového fotbalistu, aby vedl jeho reklamní kampaň. Pětatřicetiletého Beckhama na plakátech nahradil Portugalec Cristiano Ronaldo coby tvář - a tělo - Armaniho.

Fotografie, které zveřejnil britský tisk, ukazují pětadvacetiletého fotbalistu odhalujícího vypracované tělo ve slipech a vypasovaných džínách v reklamách na spodní prádlo Emporio Armani Underwear a Armani Jeans.

Reklamní kampaň s hráčem Realu Madrid má být celosvětově spuštěna v červenci, napsal londýnský list Daily Mail, a v jejím rámci zaplaví velkoplošné billboardy Londýn, New York, Los Angeles a Tokio. "Jako novou tvář jsem si vybral Cristiana díky jeho energii, díky jeho mladistvému, vzrušujícímu a ano, také sexy vzhledu," řekl Giorgio Armani serveru ETonline.com.

Cristiano Ronaldo coby tvář Armaniho.

Ronaldo byl jmenován oficiální tváří Armaniho loni v říjnu. Jeho předchůdce Beckham vytvářel podobu značky od ledna 2008.

Victoria a David Beckhamovi v kampani pro Armaniho.

Jakkoli jsou Ronaldovy nové reklamní fotografie úžasné, o výkonu jeho mužstva na fotbalovém mistrovství světa v Jihoafrické republice se totéž zatím říct nedá. Portugalsko remizovalo s Pobřežím slonoviny 0:0.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 12/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ