Alej roku: lidé mohou nominovat nejkrásnější stromořadí

06.06.2020 12:24

Ilustrační foto.

Zbytečné platby
Anketu o nejšílenější bankovní poplatek vyhrála autorizační textovka

Poplatek za autorizační sms se stal vítězem obnovené ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek. Druhý v pořadí se umístil poplatek za vedení účtu a na třetím... více

Záložník Tomáš Souček.

Sport
Souček poprvé vyhrál anketu Zlatý míč ČR o nejlepšího fotbalistu roku

Záložník Tomáš Souček poprvé v kariéře vyhrál novinářskou anketu Zlatý míč o nejlepšího českého fotbalistu sezony. Pětadvacetiletý středopolař anglického West... více

Markéta Davidová.

Vítězka ankety
Markéta Davidová je podruhé nejlepší biatlonistkou roku

Markéta Davidová se stala podruhé za sebou vítězkou ankety Biatlonista roku. Třiadvacetiletá závodnice zvítězila s velkým náskokem před Lucií Charvátovou,... více

Ocenění Senior Car 2019.

Senior Car 2019
Hyundai ix20 se stal vítězem ankety

Hyundai ix20, oblíbené MPV, které se až do loňského roku vyrábělo v Nošovicích u Frýdku-Místku, zcela ovládlo anketu Senior Car 2019, když za sebou nechalo dva... více