Okupované Spojené státy americké představí chystaná novinka v květnu. Hráči se zapojí do odboje a pokusí se vybojovat zpět Filadelfii.
Homefront z roku 2011 se letos konečně dočká pokračování. Dostalo pojmenování The Revolution a naváže na neveselý průběh událostí ze svého předchůdce. V původní hře Spojené státy americké napadla fiktivní Koreji, která v ději hry vznikla spojením Jižní Koreji se Severní Koreou.
The Revolution se odehrává 4 roky po invazi, kdysi svobodná země je plná okupačních vojsk, které slibují "lepší zemi" pro všechny. Hlavní hrdina Ethan Brady se rozhodne přidat k odboji ve Filadelfii s cílem okupanty vyhnat.
V porovnání s předchozím dílem se radikálně změní styl hraní. Novinka se zaměří na otevřený, živoucí svět plný okupačních sil, jejich stanovišť a také ukrytých rebelů. Bude tak jen na hráči samotném, v jakém stylu se rozhodne vést partyzánskou válku proti početnějšímu a lépe vyzbrojenému nepříteli.
Další část hry se zaměřuje na zvyšování vlivu. Třeba najímáním nových členů odboje, budování stanovišť či sháněním a vylepšováním arzenálu. Do odboje se budou moci zapojit také vaši kamarádi v rámci režimu on-line spolupráce.
Homefront: The Revolution má stanovené datum vydání na 20. května. Vyjde pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4.