Brankář Cesar chyboval, po zápase šel domů pěšky

24. 2. 2011 19:04
Brazilský brankář Cesar ve službách Interu Milán.
Brazilský brankář Cesar ve službách Interu Milán.

Brankář Júlio César z Interu Milán se ve středu dlouho nemohl vzpamatovat z chyby, kterou se v úvodním osmifinále fotbalové Ligy mistrů s Bayernem Mnichov podepsal na prohře obhájců trofeje 0:1. Po zápase kvůli tomu dokonce nechal auto na stadionu a do nedalekého domova se vydal pěšky, aby si vyčistil hlavu.

Jednatřicetiletý César chyboval v samém závěru zápasu, který byl reprízou loňského finále prestižní soutěže, kdy neudržel skákavou střelu Arjena Robbena a Mario Gomez zajistil dorážkou výhru Bayernu. Brazilský brankář se po utkání omluvil fanouškům i spoluhráčům.

"Júlio César v minulosti v naší brance doslova čaroval. Špatný zápas občas zažije každý," citovala agentura Reuters prezidenta klubu Massima Morattiho. "Vůbec se nemusí omlouvat. Měli jsme hodně šancí a tohle je prostě součástí fotbalu," uvedl trenér Interu Leonardo. "Gól jsme mohli dostat už z jiných situací, stejně jako jsme jich mohli několik dát," dodal brazilský kouč.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Zřícený Venom hlídal polské nebe: Armáda odhalila detaily o nasazení stroje

Domácí
30. 7. 2026
ilustrační obrázek

Za útok katanou na turisty u Karlova mostu hrozí prodavači 18 let vězení

Domácí
30. 7. 2026
Držitelka regionální známky Pravé Valašské Michaela Hyklová předvádí zpracování ovčí vlny

Z ovčího rouna až po hřejivý pléd. Vsetínský ateliér ukazuje kouzlo starého řemesla

Relax
30. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ