Fanoušci vnikli na hřiště a dělali si s hráči selfie

28. 11. 2014 09:33
Fotbalovému Tottenhamu hrozí trest od UEFA kvůli trojici fanoušků, kteří narušili čtvrteční zápas Evropské ligy s Partizanem Bělehrad (1:0).
Fotbalovému Tottenhamu hrozí trest od UEFA kvůli trojici fanoušků, kteří narušili čtvrteční zápas Evropské ligy s Partizanem Bělehrad (1:0).

Tottenhamu hrozí trest kvůli trojici fanoušků, kteří narušili čtvrteční zápas Evropské ligy s fotbalisty Partizanu Bělehrad (1:0). Příznivci vnikli na trávník a utkání muselo být na zhruba deset minut přerušeno. Případem se už začala zabývat disciplinární komise UEFA.

Incident se odehrál v 38. minutě, kdy na hřiště vběhli tři muži. Všichni byli zadrženi a předáni policii. "Něco takového bych čekal kdekoliv, jen ne v Anglii. Navíc hned třikrát za sebou, to bylo hodně zvláštní," citovala agentura Reuters hostujícího trenéra Marka Nikoliče.

Podle britských médií mohlo jít o organizovanou akci, protože tři muži měli trička s logem jednoho ze sponzorů Tottenhamu. Společnost i vedení klubu ale podobné spekulace popřely.

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ