A mladíček Abraham tlak neustál, Adrián míč vykopl a Liverpool vítězí!

Salah s přehledem k tyči a pátý střelec Chelsea musí proměnit.

• 99+9

Emerson na jistotu doprostřed brány, 4:4.

• 99+9

A znovu měl Kepa míč na ruce, dopadlo to ale stejně jako v předchozím případě, 4:3.

• 99+9

Mount vymetl šibenici, žádný problém pro mladíka v modrém dresu. Zatím jsou střelci stoprocentní, 3:3.

• 99+9

Origi tak tak procedil míč do brány, Kepa si na míč významně sáhl, ale nevytlačil ho mimo tři tyče, 3:2 pro Liverpool.

• 99+9

Barkley uklidil míč pod víko, 2:2.

• 99+9

Fabinho byl na konci prodloužení ošetřován, přesto si s penaltou poradil. Liverpool opět vede, 2:1.

• 99+9

Jorginho do stejného místa jako jeho soupeř a podruhé v zápase překonal z penalty Adriána, 1:1.

• 99+9

Firmino poslal Kepu na druhou stranu, Liverpool-Chelsea 1:0.

• 99+9

První jde do brány Kepa, prozkouší ho Firmino.

• 99+9

Ani 120 minut hry nerozhodlo a za stavu 2:2 bude muset určit vítěze Superpoháru UEFA penaltový rozstřel.

• 99+9

Chelsea je v prodloužení výrazně lepší, Liverpool už sází výhradně na penaltový rozstřel.

• 99+9

Adrián mohl zůstat v klidu, centr proletěl vysoko nad hlavami všech hráčů.

• 99+9

Pět minut před koncem bude Chelsea kopat roh.

• 99+9

Vzápětí těsně minul bránu Pedro!

• 99+9

Abraham nabil Mountovi, jeho tvrdou střelou placírkou Adrián vyboxoval levou rukou.

• 99+9

Osm minut do konce druhého prodloužení a vše směřuje k penaltovému rozstřelu.

• 99+9

Na hřišti zůstal ležet Emerson, zřejmě problémy s tříslem. Levý bek Chelsea ale bude muset utkání dohrát.

Autor: mor , ČTK