Schytali pořádnou facku. Fotbalisté Barcelony skončili svou jízdu za obhajobou trofeje v Lize mistrů už ve čtvrtfinále. Nezvládli španělskou bitvu s Atléticem Madrid (2:1 a 0:2) a vyhořel i nejlepší fotbalista světa Lionel Messi. Posměváčci slovutné Barcelony tak mají pré.
Real Madrid, Athlético Madrid, Bayern Mnichov a Manchester City. Tak vypadá čtyřka, která si to rozdá v semifinále milionářské Ligy mistrů. Dvojice se losují v pátek. Barcelona chybí. V odvetě proti Atletům si připsala třetí porážku z posledních čtyř zápasů. A trápí se i Lionel Messi. Už 452 minut nedal gól ani na něj nepřihrál, takový půst zažil naposledy v roce 2008. "Hledá se Messi. Neviděl někdo toho chlapíka?" ptají se vtipálci na sociálních sítích.
Messi? Messi? Hra na schovávanou už skončila.
Ani tady není...
Loučení s Ligou mistrů.
Messi waving goodbye to @ChampionsLeague pic.twitter.com/xA1rwFxtdp"
- Leke (@Lekside04) 13. dubna 2016
Fanoušci Barcelony právě teď.
barca fans right now lol pic.twitter.com/CjyIwOpifQ
- ㅤ (@ihopeIess) 13. dubna 2016
Lionel Messi je na semifinále Ligy mistrů připraven.
Naopak Cristiano Ronaldo o den dříve zazářil, když hattrickem zválcoval Wolfsburg (3:0). V Lize mistrů nasázel celkem už 93 gólů (Messi 83), jen v letošních 10 utkáních neuvěřitelných 16.
Tak ještě jednou: kolik dal Ronaldo tentokrát gólů?
Missed the game tonight 🙄 So how many did Ronaldo score tonight? pic.twitter.com/xIQ92rIfYr
- ♛ Filipe Orlando (@MrFilipeOrlando) 12. dubna 2016
Připomeňte si Ronaldův hattrick do sítě Wolfsburgu.