Obnovit

• 93:00

Bohužel, ani jeden z českých týmu dnes do Evropy neprošel. Touto smutnou informací se s Vámi loučím a těším se u dalším online přenosů.

• 93:00

Studená sprcha pro Plzeň, Antverpy i v oslabení střílí gól. Hruškovi propadl balon, ke kterému se dostal Mbokani. Ten už měl lehkou práci s umístěním balonu mezi tři tyče. Domácí nyní potřebují minimálně jednu branku k postupu. Mají na to necelých osm minut.

• 93:00
    Červená karta

Antrerpy navíc budou dohrávat v deseti, červenou kartu dostává Abdoulaye Seck.

• 93:00

Plzeň je v postupové pozici, skóruje Michal Krmenčík!

• 93:00

V Plzni se bude prodlužovat.

• 93:00

A pozor, Plzeň má naději na postup! Krmenčík ztrestal chybu gólmana Bolata, který střelu Chorého vyboxoval pouze před sebe.

• 93:00

Ve hře o Evropskou ligu už je pouze Plzeň, které zbývá třináct minut na vstřelení minimálně jedné branky, aby zápas prodloužila.

• 93:00

V poslední minutě nastavení dává Trabzonspor gól a postupuje tak na úkor Sparty!

• 93:00

Sparta bude dohrávat poslední minuty v deseti, Plavšić je vyloučen.

• 93:00

Sparta dramatizuje vývoj utkání! Guélor Kanga ukázal svou důležitost v mančaftu z Letné. Svojí přihrávkou našel Hložeka, jehož střela vymetla pravou šibenici a končí za zády Cakira!

• 93:00

Plzeň čeká druhá půle, zatím hraje bezbrankově. V tomto případě by to znamenalo postup soupeře. Sparta má taktéž jenobrankové manko, na Letné s Turky remizovala, bohužel na půdě soupeře o branku prohrává.

• 93:00

A je tady konec utkání! Mladá Boleslav bohužel posedmé v řadě končí v předkole Evropské ligy. Tentokrát středočeši nebyli daleko, rozhodl až gól v samotném závěru odvetného utkání.

• 91:00
    Žlutá karta

Žlutou kartu ještě stihnul vyfasovat Fulnek.

• 90:00

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

• 90:00

Tohle je obrovská smůla, škoda a kdo ví co ještě! FCSB dává branku, Pantiru se chopil orraženého balonu, přesprintoval do šestnáctky a nekompromisně zakončil.

• 89:00

Matějovský rozehrál, Takács se pokusil dohlavičkovat balon do branky, což se mu přes bránícího hráče nepovedlo. Míč se odrazil k Ewertonovi, jenže ten přes hradbu těl nedokázal skórovat.