Žhavé peklo! Celtic chtěl přeložit zápas, hřiště je spálené

3. 8. 2015 16:57
Hráči Celticu se radují z postupu, nyní je čeká cesta do Ázerbájdžánu.
Hráči Celticu se radují z postupu, nyní je čeká cesta do Ázerbájdžánu.

Fotbalisty Celticu Glasgow znepokojuje před středeční odvetou 3. předkola Ligy mistrů stav hřiště v Karabachu, které poškodila současná vedra v Ázerbájdžánu. Evropská fotbalová unie (UEFA) však oznámila, že utkání nikam nepřeloží.

Mluvčí Karabachu připustil, že trávník na stadionu Tofika Bachramova není ideální. Asistent trenéra Celticu John Collins uvedl, že se špatným stavem hřiště se budou muset vypořádat oba týmy. "Na téhle úrovni očekáváte kvalitní hřiště, ale když tomu tak není, musíte přizpůsobit svou hru," řekl.

V Baku dosahují teploty momentálně ke 40 stupňům Celsia, na ploše stadionu je ještě o deset stupňů více.

Autor: ČTK Foto: ČTK/PA/Jeff Holmes

Další čtení

ilustrační foto

ANO, SPD a Motoristé chtějí zmrazit platy politiků na pět let

Domácí
19. 11. 2025
Odhalení pamětní desky vojenskému odboji v bývalé policejní věznici v Malé pevnosti Terezín, kde byl vězněn náčelník hlavního štábu československé armády generál Ludvík Krejčí, 19. listopadu 2025, Litoměřicko. Vpravo je Marie Žižková, dcera generála Krejčího.

V bývalé policejní věznici v Terezíně odhalili pamětní desku vojenskému odboji

Domácí
19. 11. 2025

Inhalátor pro děti jako klíč k volnému dechu a pohodě doma

Zdraví
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ