Kadlec podstoupil třetí operaci kolene během krátké doby

16.07.2019 17:45

David Bartek z Bohemians (vlevo) se raduje z rozhodujícího gólu utkání.

Liga
"Klokani" smazali dvougólovou ztrátu a porazili Olomouc 3:2

Fotbalisté Bohemians 1905 smazali v 6. kole první ligy v domácím utkání s Olomoucí dvougólovou ztrátu a po obratu zvítězili 3:2. Sigma vedla po 58 minutách 2:0... více

Fotbalisté Slavie na pozápasové děkovačce.

Ligová předehrávka
Zelený: Nebyl to pohodový trénink. V Kluži to bude jiné, ví Škoda

Fotbalisté pražské Slavie připustili, že jim vítězství v Českých Budějovicích dodá více klidu před úterním úvodním utkáním 4. předkola Ligy mistrů v rumunské... více

Adam Hložek (v rudém) při snaze proniknout obranou Baníku.

Český fotbal
Ligový víkend: Spartu čeká boj s Ostravou, Plzeň jede do Teplic

Po čtvrtečních nepovedených odvetách třetího předkola Evropské ligy, kdy vypadli fotbalisté Plzně, Sparty i Mladé Boleslavi, pokračuje šestým kolem nejvyšší... více

Jusuf hilál (v červenobílém nejvýše) v souboji s českobudějovickou obranou při jednom z centrů.

Fotbalová liga
Slavia drtivě přehrála Budějovice, mezi střelci Stanciu i Škoda

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Slavie v předehrávce 6. kola první ligy zvítězili v Českých Budějovicích 3:0. Obhájce titulu rozhodl až v druhém poločase,... více