Nepovedený start má první oběť. V Plzni končí sportovní ředitel

19. 8. 2019 18:13
Zklamaní fotbalisté Viktorie Plzeň.
Zklamaní fotbalisté Viktorie Plzeň.

Ve fotbalové Viktorii Plzeň skončil po nepovedeném úvodu sezony sportovní ředitel František Mysliveček, který zastával rovněž funkci hlavního skauta. Serveru sport.cz jeho odchod potvrdil tiskový mluvčí klubu Václav Hanzlík, důvody však neuvedl. V roli sportovního ředitele Myslivečka nahradil Zdeněk Psotka, který dosud zastával stejnou funkci u mládeže.

Dlouholetý funkcionář Mysliveček byl sportovním ředitelem Viktorie od roku 2010. V minulosti pracoval pro Liberec. V roce 2005 ho disciplinární komise fotbalového svazu potrestala dvouletým zákazem činnosti a stotisícovou pokutou za to, že se o rok dříve snažil ovlivnit utkání Slovanu se Zlínem.

Plzni se v poslední době nedaří. Úvodní tři ligové zápasy sice vyhrála, ale poté dvakrát remizovala a jednou prohrála. Ve čtvrtek navíc vypadla v 3. předkole Evropské ligy s Antverpami a před tím nezvládla 2. předkolo Ligy mistrů s Olympiakosem Pireus.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Chaloupka Miroslav

Další čtení

ilustrační obrázek

Zavřený registr, otevřený problém: stát omezuje přístup k informacím o vlastnictví firem

Domácí
17. 12. 2025

Do užšího výběru na Oscara se dostal snímek Hurikán českého režiséra Sasky

Kultura
16. 12. 2025

Ministr Bednárik chce zcela zrušit zákaz prodeje aut se spalovacími motory

Domácí
16. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV