Plzeň s Ivanschitzem udolala čínský Yanbian. Rozhodl vlastní gól

23.01.2017 17:27 Aktualizováno 23.01. 20:02

Sparta převzala otěže, Boleslav navíc dohrává v deseti.

Přímý souboj
Sparta v závěru převzala otěže, po skalpu Boleslavi je třetí

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ŽIVĚ. Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole první ligy Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů... více

Fotbalisté Českých Budějovic potvrdili výbornou formu a v 19. kole první ligy porazili Příbram.

Fotbal
Budějovice kosí soupeře, Karviná už není poslední

Fotbalisté Českých Budějovic potvrdili výbornou formu a v 19. kole první ligy porazili Příbram 2:0. Nováčka soutěže poslal do vedení v deváté minutě David... více

VAR systém rozděluje fotbalový svět (ilustrační foto).

Problémy s videem
Šílený Čeferin. Ofsajd je ofsajd a ruka je ruka, tak o co jde?

GlosaVideo hýbe celým fotbalovým světem. Inter Milan přišel na Slavii o gól, místo toho proti němu byla kopána penalta. Mario Gómez přišel díky videu o tři góly v... více

Kam půjde Kanga (na snímku)? Zamíří Krmenčík do Slavie? A co na to Kolář?

Přestupové okno
Kam půjde Kanga? Zamíří Krmenčík do Slavie? A co Kolář?

Původní zpráva Sváteční období znamená ve fotbalovém světě nejen zimní přestávku, ale především první kolo přestupů. Půjde Kanga do světa? Posílí Krmenčík konkurenční Slavii?... více