Plzeň zbrojí na finiš za titulem: z Olomouce koupí Chorého

7. 12. 2017 08:13
Tomáš Chorý (vlevo) v utkání proti Spartě.
Tomáš Chorý (vlevo) v utkání proti Spartě.

Útočník Tomáš Chorý je blízko přestupu z Olomouce do Plzně. Podle agenta dvaadvacetiletého fotbalisty Zdeňka Nehody by měla Sigma transfer potvrdit v průběhu příštího týdne. Informoval o tom deník Sport s tím, že Viktoria využila výstupní klauzule v hráčově smlouvě.

Podle ní by měla Viktoria zaplatit asi 18 milionů korun, vedoucí celek tabulky však nabídku údajně ještě navýšil, aby se útočník mohl s týmem připravovat už před začátkem přestupního období. Poté by se mělo rozhodnout, zda Chorý v kádru zůstane, nebo odejde na půlroční hostování.

Chorý sice dal v podzimní části první ligy jen dva góly, ale patří ke klíčovým hráčů nováčka z Olomouce, kterému po 16 kolech patří nečekané třetí místo. V minulé sezoně zaznamenal Chorý ve druhé lize 16 gólů a výrazně přispěl k návratu Sigmy do nejvyšší soutěže.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

USA daly přednost svým zájmům, uvedl Bílý dům k pozastavení dodávek Ukrajině

Zahraničí
2. 7. 2025

V Ostravě dnes začíná festival taneční hudby Beats for Love

Kultura
2. 7. 2025

Izrael podle Trumpa souhlasil s nezbytnými podmínkami pro příměří s Hamásem

Zahraničí
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ