Šural může přijít o Euro. Přetrhl si vazy v kotníku

23. 4. 2016 17:46
Český fotbalista a záložník pražské Sparty Josef Šural.
Český fotbalista a záložník pražské Sparty Josef Šural.

Záložník Josef Šural ze Sparty si přetrhl vazy v kotníku a mohl by tak přijít i o účast na mistrovství Evropy. O zranění informoval server iSport.cz, letenský celek zatím rozsah zdravotních potíží českého fotbalisty nespecifikoval.

Šural nedohrál malé pražské derby na hřišti Bohemians 1905 (2:2), kde ho v závěru nahradil Kehinde Fatai. Kvůli zranění bývalý hráč Liberce vynechal středeční dohrávku na Dukle a přijde také o nedělní šlágr s Plzní. "Délka Pepova léčení zatím není známa," řekl iSportu mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

Pětadvacetiletý Šural zatím za reprezentaci odehrál devět zápasů a vstřelil jednu branku. Šampionát, na kterém se český tým v základní skupině utká se Španělskem, Chorvatskem a Tureckem, odstartuje ve Francii 10. června.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Kriminálka vyšetřuje ženu, u které objevili sto koťat v mrazáku a zanedbané kočky

Domácí
13. 3. 2026
ilustrační obrázek

„Tvrdší než v lednu": Írán hrozí demonstrantům smrtí

Zahraničí
Aktualizováno: 13. 3. 2026 11:44
ilustrační obrázek

Čtyři mrtví a 46 zraněných: český řidič autobusu čelí soudu v Německu

Zahraničí
Aktualizováno: 13. 3. 2026 11:43

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ