Špatný nákup
Třicet milionů ve slávistické juniorce? Drahý přestupový rozmar

01.02.2017 15:30 Původní zpráva

Autor: - szb -

Guélor Kanga se hned v prvním soutěžním zápase za Spartu nebál jít kopat penaltu.

Fotbalové shrnutí
Hrabě glosuje: Posily Sparty se uvedly, Slavii převaha nepomohla

GlosaPo dlouhé zimní přestávce může český fotbalový fanoušek znovu zbystřit. O víkendu se totiž sedmnáctým kolem opět rozjela nejvyšší česká fotbalová soutěž.... více

Stanciu pomohl Spartě hned v prvním zápase gólem.¨

Snový start
Za týden budeme ještě lepší, věří Stanciu po gólovém debutu

Téměř ideální debut v české lize prožil rumunský fotbalista Nicolae Stanciu. Stačilo mu pět minut, aby vystřelil Spartě vítězství nad Libercem. Svou gólovou... více

Dominik Mašek zařídil vítězství Bohemians nad Brnem.

Vítězný gól
Faulovaný nemá kopat? Mašek na to nedbal a rozhodl

Fotbalista Dominik Mašek porušil nepsané pravidlo, že faulovaný hráč nekope penaltu, a dobře udělal. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník v 63. minutě úvodního... více

Jihlavská radost a slávistické zklamání.

Trpišovského debut
Fotbalisté Slavie v jihlavském marastu překvapivě padli

Aktualizováno 17.02. 20:32KOMPLETNÍ PŘEHLED VŠECH DNEŠNÍCH ZÁPASŮ. Slavia na úvod jarní části fotbalové ligy senzačně prohrála na hřišti předposlední Jihlavy a ztratila důležité body v... více