Baník vyrovnal dluhy, zákaz přestupů v Ostravě pominul

16. 7. 2013 10:30
Fotbalisté Baníku Ostrava.
Fotbalisté Baníku Ostrava.

Zákaz přestupů fotbalistů do Baníku Ostrava by měl během úterka pominout. Vedení slezského klubu vyrovnalo závazky, kvůli nímž ho FAČR před třemi týdny potrestala zablokováním přestupů, a ještě před prvním ligovým kolem na Slavii by tak mělo stihnout zaregistrovat všechny plánované posily.

Verdikt, který uvolní pohyb hráčů směrem do klubu, v Ostravě čekají během několika příštích hodin. "Podle aktuálních zpráv by to mohlo být kolem poledne. Ale dluh jsme uhradili a dle vyjádření FAČR nám během dneška přestupy budou znovu povoleny," řekla mluvčí klubu Eva Šimčíková.

Fotbalová asociace pozastavila Ostravě přestupy za poslední dobu už poněkolikáté. Tentokrát kvůli nesplněným finančním závazkům vůči někdejším hráčům Tomáši Markovi, Zdeňku Šenkeříkovi a bývalým trenérům Radku Látalovi s Jiřím Nečkem. Podle zákulisních informací mělo jít o částku kolem dvou milionů korun.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Duka se Slovákům omlouval za Čechy, kteří je poučují o demokracii, píší média

Zahraničí
5. 7. 2025

Miliardář Musk oznámil vznik nové strany v USA, ponese název Amerika

Zahraničí
5. 7. 2025

Forman měl silný vliv na začátek mé kariéry, uvedl Douglas ve Varech

Domácí
5. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ