Bodrý brankář "Klokanů" Sňozík: Už nechytím ani taxíka

3. 4. 2012 11:00
Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík.
Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík.

Jeho tým se trápí. Prohrál i s posledním Žižkovem (1:2) a na sestupové pásmo ztrácí pět bodů. Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík si tak pustil pusu na špacír a rádiu Hey poskytl hodně kuriózní rozhovor. "Když nejsme tady schopni porazit todleto, ty vole, tak nevim," kroutil hlavou bohemácký srdcař.

Opora vršovických Klokanů například s notnou dávkou nadsázky přiznala, že naposledy vyhrála snad v žácích a nedokáže chytit už ani taxíka.

"V týmu máme dost třicátníků. Zkušenejch je nás tam až po ko*ot, není to o nervech. Kdybychom měli být pos*aní my, tak co pak mám řvát na Bůďu (Budínského), kterýmu je čtrnáct, nebo na Nerada, kterej, ty vole, nemá ani řidičák," vysvětloval kapitán Bohemians Sňozík, jehož tým nevyhrál již 14 zápasů. "Nechci nikoho jmenovat, jsme v pr*eli všichni, celá Bohemka," řekl brankář Klokanů.

POSLECHNĚTE SI CELÝ ROZHOVOR S BRANKÁŘEM RADKEM SŇOZÍKEM:

 

Autor: - red -Foto: ČTK/AP

Další čtení

Duka se Slovákům omlouval za Čechy, kteří je poučují o demokracii, píší média

Zahraničí
5. 7. 2025

Miliardář Musk oznámil vznik nové strany v USA, ponese název Amerika

Zahraničí
5. 7. 2025

Forman měl silný vliv na začátek mé kariéry, uvedl Douglas ve Varech

Domácí
5. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ