Drsná podpora maturity. Mám prachy, auto... Na co se učit?

4. 3. 2011 13:27
Sparťanský fotbalista Václav Kadlec (vpředu).
Sparťanský fotbalista Václav Kadlec (vpředu).

"Mám peníze, takže nepotřebuju vzdělání. Lidi si mě vážej, protože jsem úspěšnej. Přírodu rozlišuju na vepřový a hovězí," sype ze sebe sparťanský fotbalista Václav Kadlec ve videoklipu. Forvard, který straší ligové brankáře, teď svými názory vyděsil i širokou veřejnost. Naštěstí jen na několik okamžiků. V závěru podívané totiž Kadlec přizná, že to všechno byl pouhý vtip.

Alkohol, drogy nebo totální pomatení? Při sledování videoklipu se sparťanským útočníkem napadne snad každého po několika vteřinách, co asi tak způsobilo absolutní zatmění fotbalistovy mysli.

Z talentovaného hráče padá jedna nabubřelá hláška za druhou. Nepotřebuje vzdělání, gramatiku, školní znalosti. Zajímají ho pouze rychlá auta, ženy a peníze. Dobrý film pozná podle toho, kolik je v něm mrtvol, a lidi si ho váží, protože je úspěšný.

"Tak proč se stresovat učením," ptá se sám sebe Kadlec.

Neuvěřitelné a věrohodné představení mladého útočníka ale končí konstatováním, že to všechno byl pouhý vtip. Přesněji řečeno, reklama na státní maturitu. Do té prý osmnáctiletý Kadlec rozhodně půjde a zřejmě ho nezastaví ani tučná výplata nebo zástup pohledných fanynek.

Podívejte se na povedený videoklip s Václavem Kadlecem

Další čtení

ilustrační foto

Trump se chce do konce roku setkat se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem

Zahraničí
19. 8. 2026
Hasiči zasahují 19. srpna v Otrokovicích na Zlínsku kvůli utržení víka velké průmyslové nádrže v areálu Toma

Výbuch a požár v Otrokovicích: Utržené víko nádrže poškodilo náklaďák, okolí muselo být evakuováno

Domácí
19. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zvrácený kšeft s lidskými ostatky: Harvard zaplatí rodinám dárců 53 milionů dolarů

Zahraničí
19. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ