Ostravský fanoušek vběhl na hřiště. Hrozí mu dva roky vězení

26. 10. 2010 11:00

Podnapilý fanoušek fotbalistů Baníku Ostrava vběhl během nedělního utkání Baníku s Jabloncem na hrací plochu. Nezabránily mu v tom ani téměř dvě promile alkoholu v krvi, ostnatý drát ani dva další fanoušci, kteří ho chtěli zadržet. Zbytek stadionu jeho snahu podporoval pokřiky. Nakonec skončil v rukou policie, která ho v pondělí obvinila z výtržnictví. Pokud se dostane jeho případ před soud, hrozí mu až dva roky vězení.

Další čtení

ilustrační foto, Grosses Wiesbachhorn

Český horolezec zahynul po pádu v rakouských Alpách

Zahraničí
23. 6. 2026
Emily McLaughlinová, na snímku z 5. února 2024

Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání

Domácí
23. 6. 2026

Vlaky po celém Německu stojí kvůli poruše rádiového spojení, uvádějí média

Zahraničí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ