Ostravský fanoušek vběhl na hřiště. Hrozí mu dva roky vězení

26. 10. 2010 11:00

Podnapilý fanoušek fotbalistů Baníku Ostrava vběhl během nedělního utkání Baníku s Jabloncem na hrací plochu. Nezabránily mu v tom ani téměř dvě promile alkoholu v krvi, ostnatý drát ani dva další fanoušci, kteří ho chtěli zadržet. Zbytek stadionu jeho snahu podporoval pokřiky. Nakonec skončil v rukou policie, která ho v pondělí obvinila z výtržnictví. Pokud se dostane jeho případ před soud, hrozí mu až dva roky vězení.

Další čtení

závod sesterské značky Audi v Neckarsulmu, Německo

Tisk: Šéf koncernu Volkswagen chce zrušit až 100 000 pracovních míst

Ekonomika
27. 6. 2026

USA oznámily nové údery na Írán v odvetě za útok na obchodní loď

Zahraničí
27. 6. 2026

Do nejvyšší budovy v Pekingu patrně narazilo malé letadlo, tvrdí svědci

Zahraničí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ