<span>Sparťan Řepka je zraněný</span>, jeho start ve Zlíně je ohrožen

8. 5. 2009 15:20
Stoper Sparty Tomáš Řepka.
Stoper Sparty Tomáš Řepka.

Stoper Sparty Tomáš Řepka.Start klíčového obránce fotbalové Sparty Tomáše Řepky v nedělním ligovém duelu ve Zlíně je nejistý. Letenský stoper, který ve čtvrtek kvůli poraněnému stehennímu svalu nedohrál pohárové utkání s Teplicemi, se dnes dopoledne podrobil vyšetření a následným léčebným procedurám.

ČTĚTE TAKÉ: Pohár ČMFS: Sparta vyhrála, ale přišla o Řepku

Zda bude moci o víkendu nastoupit, se rozhodne nejspíš až těsně před zápasem.
"Tomáš ráno absolvoval na stadionu vyšetření a pak byl na vodoléčbě a elektroléčbě. Jeho start ve Zlíně není ani stoprocentně jistý, ani vyloučený," řekl v pátek sparťanský mluvčí Ondřej Kasík.

ČTĚTE TAKÉ: Další blamáž Slavie. V poháru prohrála se Slováckem
                        Horší to být nemůže, hlesl kouč Slavie Jarolím

Řepka se zranil v 35. minutě čtvrtečního duelu po souboji s jedním z teplických útočníků a ještě před poločasem své místo přepustil Tomáši Huberovi. Řepkova absence by byla pro Spartu velkou nepříjemností. Zkušený zadák chyběl v šesti zápasech podzimní části a Letenští v nich poztráceli hned jedenáct bodů.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Tři pražské městské části žádají zavedení autobusové linky, která pojede tunely

Domácí
23. 4. 2025

Pražské planetárium otevře po dvouleté rekonstrukci 14. června

Domácí
24. 4. 2025

Plzeň hostí česko-bavorské dny s pivem, hudbou a tradičními specialitami

Domácí
23. 4. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ