Bookmakeři dvacítce ve finále proti Argentině nevěří

22.07.2007 13:59

Maďarští mladíci vybojovali na šampionátu dvacítek bronz

Fotbalisté Maďarska získali na mistrovství světa hráčů do 20 let v Egyptě bronzové medaile. V duelu o třetí místo porazili Kostariku po penaltovém rozstřelu,... více

Trenér vicemistrů světa jde k mladíkům Egypta

Původní zpráva Fotbalový trenér Miroslav Soukup nečekaně končí na postech asistenta v ligovém Brně a u české reprezentace do 21 let. Měl by se stát hlavním koučem národního... více

Hrdina fotbalové dvacítky Petr má dvě nabídky z Itálie

Výkony ostravského gólmana Radka Petra na nedávném světovém šampionátu fotbalistů do 20 let v Kanadě zaujaly pozorovatele řady klubů a nadějný mladík má první... více

Trenér vicemistrů světa: Spoustu lidí jsme překvapili

Rozhovor České fotbalové dvacítce věřil na mistrovství světa v Kanadě málokdo. Tým nakonec přivezl stříbro, na turnaji prohrál jen ve finále s Argentinou. Jak vnímal... více