Obnovit

• 97

To je z dnešního on-linu vše, děkujeme za pozornost.

• 96

Naše hra se hodně změnila od chvíle, kdy hřiště opustili Schick a Darida. Mezi nejlepší hráče výběru Jaroslava Šilhavého dnes určitě patřili Pavlenka, Coufal, Souček, Masopust a Patrik Schick. Brazílie ale prokázala zkušenost a po poločasové pauze utkání opanovala. I díky obrovské chybě, která započala obrat, dnes Brazilci v Edenu zvítězili 3:1.

• 95

Konec zápasu!

• 93

Když se vezme v potaz výkon Čechů v prvním poločase, tak je konečný výsledek poněkud krutý. Otázkou ale zůstává, na kolik procent se snažili Kanárci právě v prvním dějství.

• 91

Nastavuje se pět minut nad rámec hrací doby.

• 90

Góóól! Trpká koncovka pro Čechy. Na konci pěkné kombinace Nerese a Allana stál opět GABRIEL JESUS a napodruhé dokázal překonat Pavlenku. Stav utkání 1:3.

• 87

Několik minut si zahraje také Jakub Jankto, který se bude chtít pokusit zvrátit nepříznivý výsledek.

• 84

Góóól! Na přesný míč za obranu si naběhl Neres, jenž ještě vyšperkoval celou akci a předložil míč před prázdnou branku GABRIELOVI JESUSOVI a ten se nemýlil. Stav utkání 1:2.

• 81

Gebre Selassie se z inkasované branky nepoučil a opět kličkoval ve vlastním vápně. Tentokrát z toho Brazilci gólově nevyšli.

• 78

Do stoprocentní příležitosti se dostal David Neres, hvězdička z Ajaxu se ale sama proti Pavlenkovi neprosadila. Skvělý zákrok českého gólmana!

• 77

Český tým působí unaveně, což potvrzuje také fakt, že do protiútoku se vydal osamocený Coufal.

• 75

Duel ČR proti Brazílii sleduje v Edenu 19 116 diváků.

• 73

Hra se uklidnila, v současnosi se jedná spíše o boj ve středu pole.

• 71

Díky možnosti vyměnit na každé straně až šestkrát hráče se poslední minuty spíše střídá, než hraje fotbal.

• 69

Velkou premiéru si odehraje také mladík Alex Král. V zápase končí střelec branky David Pavelka.

• 65

Proti Vydrovi už stál pouze Danilo jako poslední instance, poradil si však zkušeně a českého hroťáka do zakončení nepustil.

• 62

Brazílie se od srovnání stavu zvedla a kontroluje zápas. Coutinho vyslal štiplavou přízemní střelu, kterou Pavlenka skvěle vytáhl na roh.

• 60

Ve středu hřiště se nepřijemně srazili Pavelka se Součkem a musejí být ošetřováni. Poslední minuty jsou hlavními aktéry doktoři než li samotní protagonisté na trávníku.

• 58

A aby toho nebylo málo, tak se zranil také Ondřej Čelůstka. Toho na stoperu nahradí další slávista Ondřej Kúdela.

• 56

Ze zdravotních důvodů museli odstoupit Schick a Darida. Místo nich naskočili Vydra a Frýdek.

Autor: - onp -, ČTK