Kadlece do konce jara vyřadilo koleno. Kopne si až na podzim

5. 4. 2016 23:28
Václav Kadlec.
Václav Kadlec.

Útočník Václav Kadlec už v této sezoně za Midtjylland v dánské fotbalové lize nenastoupí. Jedenáctinásobný český reprezentant to uvedl na instagramu poté, co podstoupil operaci zraněného pravého kolena. Podle původních zpráv měl být třiadvacetiletý fotbalista mimo hru tři týdny.

"Na příští sezonu budu připravený. Vrátím se silnější," uvedl Kadlec. Do Midtjyllandu, kde působí také obránce Filip Novák, přišel v zimě z Eintrachtu Frankfurt. Za dánský celek zatím odehrál sedm zápasů, na první branku stále čeká.

"V první řadě je to škoda pro Kadlece, protože sem přišel znovu nastartovat kariéru a začal s tím. A pro nás je samozřejmě také mrzuté, že nám bude ve zbytku jara chybět," uvedl trenér Jess Thorup.

Midtjylland je deset kol před koncem dánské ligy čtvrtý se ztrátou deseti bodů na vedoucí FC Kodaň a jednoho bodu na druhý Aalborg.

I am back home after operation,i will be ready for new season💪⚽️ come back stronger👊💪

A photo posted by Vaclav Kadlec (@vaclav10kadlec) on

Autor: ČTK Foto: ČTK/Šulová Kateřina

Další čtení

Trump ocenil pozastavení noční talk show Jimmyho Kimmela, demokratům to vadí

Zahraničí
18. 9. 2025
Návštěvník si prohlíží výstavu Broučci a loutkový svět Zdeňka Podhůrského při slavnostním zahájení v prostorách kladenského zámku.

V kladenském zámku je expozice s Broučky a dalšími loutkami Zdeňka Podhůrského

Kultura
18. 9. 2025
Vladimir Putin

Putin: Hospodářství zpomalujeme kvůli inflaci. Možná budou daně pro bohaté

Zahraničí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ