Portugalsko je v pozoru. Ronaldo nemusí v Brazílii stihnout úvod

30. 5. 2014 17:15
Fotbalista Cristiano Ronaldo.
Fotbalista Cristiano Ronaldo.

Bez Cristiana Ronalda nastoupí fotbalisté Portugalska v sobotním přípravném utkání na mistrovství světa proti Řecku. Největší hvězdu národního týmu trápí bolest stehenního svalu, jeho problémy by ale podle trenéra Paula Benta neměly být vážné.

Kanonýr Realu Madrid se k reprezentaci připojil ve čtvrtek společně s klubovými spoluhráči Pepem a Fábiem Coentraem. Od té doby neopustil hotel v portugalském městě Óbidos nedaleko Lisabonu. Mluvčí týmu oznámil, že se věnuje rehabilitaci.

Podle Benta není pravděpodobné, že by Ronaldo zmeškal i úvodní zápas mistrovství světa, v němž Portugalsko čeká 16. června v Salvadoru Německo. Pro jistotu prý ale počítá se všemi možnostmi.
Ronalda v závěru sezony trápila série lehčích svalových zranění. Před týdnem ale ve finále Ligy mistrů odehrál celých 120 minut proti Atléticu a pomohl Realu vyhrát madridské derby 4:1, když v závěru proměnil penaltu.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Kallasová: Ministři EU se shodli na označení íránských gard za teroristy

Zahraničí
29. 1. 2026

ČR loni získala z EU o 77,9 miliardy Kč víc, než odvedla; meziročně saldo kleslo

Ekonomika
29. 1. 2026

Prodejce letenek Kiwi.com oznámil, že propustí 250 ze 700 zaměstnanců

Ekonomika
29. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ