137 milionů pro Spartu? Lazio má políčeno na Hušbauera

23. 6. 2014 14:51
Záložník Sparty Josef Hušbauer (vlevo) by se prý mohl stát posilou italského Lazia.
Záložník Sparty Josef Hušbauer (vlevo) by se prý mohl stát posilou italského Lazia.

Lazio Řím podle italského tisku zvažuje angažování českého fotbalisty Josefa Hušbauera. Na sparťanského záložníka se podle listu Corriere dello Sport chce zaměřit v případě, že by nevyšel přestup italského reprezentanta Marca Parola.

Římský celek je podle informací Corriere dello Sport již na přestupu Parola domluvený s Parmou, hráč ale váhá a definitivně se chce rozhodnout až po mistrovství světa. Právě proto údajně šéf Lazia Claudio Lotito zvažuje, že se obrátí s nabídkou pěti milionů eur (137 milionů korun) na českého mistra.

Čtyřiadvacetiletý Hušbauer zažil nejúspěšnější sezonu v kariéře. Se Spartou vyhrál double, stal se králem střelců a byl vyhlášen nejlepším hráčem české nejvyšší soutěže. Jeho přestupu do Itálie by mohla kromě dohody Lazia s Parolem bránit i neochota pražského týmu oslabovat kádr před boji o Ligu mistrů.

Autor: ČTK Foto: Robert Sedmík

Další čtení

USA daly přednost svým zájmům, uvedl Bílý dům k pozastavení dodávek Ukrajině

Zahraničí
2. 7. 2025

V Ostravě dnes začíná festival taneční hudby Beats for Love

Kultura
2. 7. 2025

Izrael podle Trumpa souhlasil s nezbytnými podmínkami pro příměří s Hamásem

Zahraničí
2. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ