Chelsea se už skoro radovala, nakonec jen remizovala

2. 1. 2011 16:59
Chelsea opět nevyhrála.
Chelsea opět nevyhrála.

Fotbalisté Chelsea v anglické lize opět klopýtli. Obhájce titul dnes přišel na domácím stadionu v první minutě nastavení o výhru nad Aston Villou a po remíze 3:3 ztrácí na vedoucí Manchester United šest bodů. Rudí ďáblové navíc mají jeden zápas k dobru.

Chelsea přitom začala dobře a v polovině první půle ji poslal z penalty do vedení Lampard. Jenže hosté ještě do poločasu stačili rovněž z pokutového kopu vyrovnat a hned po pauze zaskočili favorita druhým gólem. Zblízka otočil hlavičkou skóre pod padajícím Petrem Čechem Heskey.

Chelsea pak přitlačila Aston Villu před její vápno a dvěma góly znovu získala vedení. V 84. minutě nejprve s pomocí hostující obrany propálil brankáře Friedela Drogba a za pět minut rozjásal Stamford Bridge kapitán Terry.

Jenže Aston Villa dokázala ve strhujícím závěru opět vyrovnat. Domácím selhala ofsajdová past a nikým nehlídaný Clark hlavou překonal bezmocného Čecha. Chelsea tak nenavázala na předešlý triumf s Boltonem, z posledních osmi ligových zápasů vyhrála jen jednou.

Anglická fotbalová liga - 21. kolo:

Chelsea - Aston Villa 3:3 (23. Lampard z pen., 84. Drogba, 89. Terry - 41. Young z pen., 47. Heskey, 90.+1 Clark), Wigan - Newcastle 0:1 (18. Ameobi).

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Kriminalistický technik sbírá stopy na místě pádu římsy. Ta zabila muže, který se před deštěm skrýval na tramvajové zastávce. Šlo o chirurga z Ukrajiny, otce tří dětí

Za pád římsy, která zabíjela, nikdo nemůže. Chyba se stala už v roce 1899

Domácí
8. 7. 2025
ilustrační foto

Klíšťata přenášejí desítky exotických nemocí. Přisálo se? Můžete ho testovat

Zdraví
8. 7. 2025
ilustrační foto

Na dobrovolné vojenské cvičení nastoupilo 718 studentů středních škol

Domácí
8. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ