Další vítěz Ligy mistrů v kádru. Stoke posílí Španěl Jesé

16. 8. 2017 10:57
Jesé bude hrát za ambiciózní Stoke.
Jesé bude hrát za ambiciózní Stoke.

Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů útočník Jesé Rodríguez odešel z Paris St. Germain na hostování do Stoke. Ve třináctém celku minulého ročníku anglické ligy bude čtyřiadvacetiletý bývalý fotbalista Realu Madrid působit do konce sezony.

Jesé přišel do Paris St. Germain před rokem, ale nedokázal se v týmu prosadit. Od ledna hostoval v Las Palmas a pro probíhající sezonu už s ním trenér Unai Emery nepočítá. Předtím strávil pět let v Realu, se kterým získal titul a v letech 2014 a 2016 vyhrál Ligu mistrů.

Španělský útočník je pro Stoke už pátým vítězem Ligy mistrů na soupisce, čím se nemůže pochlubit žádný jiný klub v Premier League. Vedle Jesého prestižní soutěž vyhráli také Darren Fletcher (s Manchesterem United), Bojan Krkic (s Barcelonou), Xherdan Shaqiri (s Bayernem Mnichov) a Ibrahim Afellay (s Barcelonou).

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Paul White

Další čtení

ilustrační foto

Průzkum: Češi se nevyznají v nízkém tarifu za elektřinu, zbytečně pak platí víc

Domácí
30. 8. 2026

NASA do vesmíru vyšle teleskop Romanové, bude zkoumat exoplanety či temnou hmotu

Věda a technika
30. 8. 2026

Turecko a Somálsko osvobodily loď unesenou piráty, 14 únosců bylo zabito

Zahraničí
29. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ