Giggs zažaloval bulvární list, který ho prý odposlouchával

16. 6. 2011 12:05
Nevěrník Ryan Giggs.
Nevěrník Ryan Giggs.

Hvězdný fotbalista Manchesteru United Ryan Giggs podnikl právní kroky proti listu News of the World. Velšský záložník je další známou osobností, která tvrdí, že mu reportéři bulvárního nedělníku "napíchli" telefon.

Policie už zatkla tři novináře News of the World poté, co se několik známých lidí stalo oběťmi jejich nezákonného odposlouchávání. Byl mezi nimi například Giggsův spoluhráč Wayne Rooney, herečka Sienna Millerová či šéf Asociace profesionálních fotbalistů Gordon Taylor.

Sedmatřicetiletý Giggs se stal v posledních týdnech terčem bulvárního tisku, který odhalil jeho mimomanželskou aféru s bývalou účastnicí soutěže Big Brother a Miss Wales Imogen Thomasovou.

Dlouholetá opora "Rudých ďáblů" se pokoušela zabránit zveřejnění svých soukromých záležitostí soudně, nicméně nakonec jeho jméno potvrdil při jednání parlamentu poslanec, protože o něm už stejně psalo zhruba 75 tisíc uživatelů Twitteru.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

V pondělí zemřel po těžké nemoci bývalý rektor ČVUT Jiří Witzany, bylo mu 84 let

Domácí
7. 1. 2026
ilustrační foto

Dálnice D35 změní Dašice: město čeká populační boom

Domácí
7. 1. 2026
ilustrační obrázek

Rubio: Trump chce Grónsko koupit, vojenskou invazi nyní neplánuje

Zahraničí
7. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ