Hráč Dinama Záhřeb souložil na stadionu. <span>Dostal vyhazov</span>

23. 1. 2009 12:00
Maksimir &quot;zneuctil&quot;, dostal padáka.
Maksimir &quot;zneuctil&quot;, dostal padáka.

Maksimir Velmi kuriózně se chorvatský fotbalový reprezentant Dino Drpič připravil o angažmá v Dinamu Záhřeb, kam v zimě přišel ze Sparty i český útočník Miroslav Slepička. Vedení klubu se rozhodlo sedmadvacetiletého záložníka zbavit poté, co jeho manželka prozradila, že si spolu užívali ve středovém kruhu na hřišti stadionu Maksimir.

"Dino dokonce zařídil, že nám k tomu správce rozsvítí světla. Bylo to velmi vzrušující a on si tak splnil velký sen," uvedla modelka Nives Celsiusová v rozhovoru pro srbskou televizi. Její prohlášení se nelíbilo vedení klubu, které se rozhodlo Drpiče prodat a začalo ho nabízet ostatním klubům.

Chorvatský pár na sebe upozornil už loni v létě, kdy si britští turisté spletli jejich syna s unesenou Madeleine McCannovou. Čtyřletá holčička zmizela předloni v květnu, kdy byla s rodiči na dovolené v Portugalsku.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Více než polovina klientů záchytných stanic poplatky neplatí, provoz záchraňují dotace

Domácí
8. 5. 2026
ilustrační obrázek

Labská přehrada dostane generálku: povodně z roku 2024 zanechaly za sebou tisíce tun nánosů

Domácí
8. 5. 2026
ilustrační obrázek

Paměť, mýty i realita: interaktivní mapa přibližuje dějiny střední Evropy

Věda a technika
8. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ