Italští trenéři ve shodě: <span>Mourinho nám tady fakt nechybí</span>

23. 8. 2010 12:14
José Mourinho.
José Mourinho.

José Mourinho.José Mourinho sice dovedl fotbalisty Interu Milán k triumfu v Lize mistrů, v Itálii si však moc přátel neudělal. Jeho trenérští kolegové z Apeninského poloostrova dokonce doufají, že se prostořeký a sebevědomý portugalský kouč do Serie A už nevrátí.

"Přišel sem a vyhrával, ale rozhodně mi nechybí," řekl nový trenér AC Milán Massimiliano Allegri. "Mohla by mi chybět dcera nebo krásná žena, ale kdyby mi scházel Mourinho, to by nejen nebylo v pořádku, ale byl by to vážný problém," citovala jej agentura AFP.

Mourinho, který odešel do Realu Madrid, nechybí ani kouči AS Řím Claudiu Ranierimu. "Každý se mě na to ptá, takže si myslím, že nejvíc chybí novinářům," řekl.

Ranieriho AS v minulé sezoně skončilo v lize druhé za Interem a s milánským klubem prohrálo i ve finále poháru. Mourinho navíc v minulosti nahradil Ranieriho v Chelsea a ani v Itálii nezapomněl neustále připomínat, že s londýnským klubem získal mnohem víc trofejí. "Některé věci by se měly rozhodovat na hřišti, ale neschází mi tady," dodal Ranieri.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Colours of Ostrava zakončí v neděli nad ránem americké duo The Chainsmokers

Kultura
19. 7. 2025

Izrael a Sýrie souhlasí s příměřím, oznámil velvyslanec USA v Turecku

Zahraničí
19. 7. 2025

Promet na valné hromadě Tatry odmítl navýšení kapitálu pro miliardové investice

Ekonomika
18. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ